Ablaya Doğum Günü Mesajı, Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya Doğum Günü Mesajı, Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya Doğum Günü Mesajı, Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya Doğum günü kutlama mesajlarını, ablaya doğum günü kutlama sözlerini Güzel sözler sitemiz, Alem Sözler.Com sitemize ekledik. Ablalarımız biz kardeşler için çok ama çok değer taşır. Bu sayfamızda ablaya doğum günü mesajları, en anlamlı doğum günü sözleri ablaya, doğum günü sözleri ablaya, Ablaya Doğum Günü Mesajı, Ablaya Doğum Günü Sözleri,  Abla İçin Doğum Günü Sözleri  Ablaya Doğum Günü Mesajları –   Ablaya doğum günü mesajı uzun, Ablaya komik doğum günü mesajı, Ablaya resimli doğum günü mesajı, Kardeşe doğum günü mesajı, Ablaya Doğum Günü Mesajları yer almaktadır.

Ablaya Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Sözleri, En duygusal doğum günü Mesajları

Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Ablacığım Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmez sin. Doğum günün kutlu olsun ablam!

Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı özledim. Şimdi uzaktayım, yanında değilim ama sen benim hep aklımdasın abla. İyi ki doğdun nice nice yıllara…

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Ablacığım nice mutlu yıllar…

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam. Nice mutlu yıllara…

Ben ne yazarsam yazayım yine de sana olan sevgimi anlatamaz bu yüzden kısaca iyi ki doğdun canım ablam…

Benim ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi  ki doğdun.

Benim güzel, canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara sağlık bol bol da mutluluk dilerim…

Bildiğin her şeyi bana öğrettiğin için teşekkür ederim. Yaşın kaç olursa olsun doğum günün sana hep mutluluk getirsin.

Biz; küçücüktük, büyüdük. Cahildik, adam olduk, sevgisizdik, sevmeyi öğrendik, biz bir bütündük şimdi her şeyiz. Canım benim seni çok seviyorum ablacım. Doğum günün kutlu olsun…

Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice Nice yıllara canım ablam.

Bizlere hem anne hem de baba olduğun için bir ömür boyu sana minnettar olacağız. Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Ümit ederim çok daha mutlu ve rahat bir yaş geçirirsin.

Bu hayatta en çok güvendiğim kişi sensin. Çünkü sen benim canımsın ablamsın. Nice nice yıllara canım ablam seni çok seviyorum…

Bugün bir yaşını daha doldurdun canım ablam. Her zaman senin bir kardeşin olduğunu unutma iyi ki varsın nice senelere…

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Canım ablacığım doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum. Kız kardeşin.

Çiçekler kadar narin olsan da benim için güneş kadar parlaksın. Yaşamımın her alanında söz sahibi olan canım ablam, doğum günün kutlu olsun. Yaptıklarını asla unutmayacağım.

Çok daha güzel bir hayat yaşamamayı bizim yüzümüzden tercih ettiğini biliyorum. Her şey için sana çok teşekkür ederiz ablacığım. Artık nice güzel yaşlarında çok daha mutlu, rahat olmanı isteriz.

Çok duygusal bir mesaj göndermek istemediğim için içimdekileri tam olarak anlatamadım. Mesajlara sığması mümkün olmayacak kadar önemli bir kişisin benim için. İyi ki doğdun ve hayatımızda iyi ki varsın canım ablam. Yeni yaşınla beraber çok daha güzel günler senin olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun ablam!

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata, hep sevgiyle yasa! Nice yaşlara…

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara canım ablacığım…

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. iyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Elma suyu portakal, doğum gününde hoşça kal. Seni hiç unutmayacak kardeşin doğum gününü kutlar…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım ablam…

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara canım ablam…

Hatırlar mısın bilmem senle küçükken oynadığımız oyunları şimdi bazen onları düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydik keşke hep oynasaydık. Doğum günün kutlu olsun.

Hatırlıyor musun küçükken yediğimiz dayakları, bize bağırışları. Ne kadar da yaramazdık. İyi ki varsın, iyi ki güzel anılarla dolu bir yaşantımız var canım ablacım. Doğum günün kutlu olsun…

Her insanın bir dönüm noktası vardır. İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Her insanın senin şeklinde bir ablası olsaydı benim gibi başarılı olmaları kaçınılmaz olurdu. Ancak sen yalnız benim ablamsın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun ablaların en merhametlisi.

Her ne kadar çok uzak mesafelerden olmamızdan dolayı özlem yaşasak da senin o güzel hatıraların la kendimi avutuyorum. Her akşam değil, her an hem aklımda bununla birlikte kalbimdesin. ümit ederim doğum günün sana ve sevdiklerine mutluluk kaynağı olur.

Her zaman destekçim olmandan da benimle iftihar etmenden de çok memnun oluyordum. Sana bazen kızsam da her şey için teşekkürler abla. Ablaların doğum günü olmaz fakat gene de mübarek olsun.

İnsan ömründe bazı şanslar inanılmaz mutluluklar getirir. Mutluluğu hak eden biri olduğuna göre, kendine şans tanı. Her akşam başını yastığına dayadığında iyi olan her şeyi hatırla. Kötü olan her şey denizin üstüne çökmüş bir sis gibidir unutma. Yapman gereken tek şey balıklar gibi o sisten uzak durmaktır. Göreceksin ki, o özlediğin deniz bir gün senin olacak. Doğum günün kutlu olsun..

İnsanın ablası olması nimettir aslında. Sen benim göz bebeğim canım kardeşim, büyüğüm ablamsın. İyi ki doğdun canım ablam Allah senin eksikliğini göstermesin…

İnsanlara karşı duyduğun sevgi ve saygıyı görmüş oldukça hep hayran olurdum sana. Abladan çok daha öte bir şey olduğunu sakın unutma. Doğum günün mübarek olsun canımın içi.

İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara ablam.

Kalbimde taşımış olduğum ender insanlardan bir tanesi de sensin. Sakın kendini çok fazla üzme, kızarım sonrasında. Doğum günün sana hep güzellikler getirsin inşallah.

Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Kardeşler arasında sevgi bağı manevi olarak kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır. Sen benim kanımdan, benim canımdan birisin ablacım seni seviyorum. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan bil ki unutulmadın doğum günün kutlu olsun!

Kısa bir mesajla sana içimdekileri anlatmak isterdim ama anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin iyi ki doğdun ablacım.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, sonra koca kız olup bu hale geldin iyi ki doğdun canım ciğerim ablam…

Mutluluk, refah ve bereket yaşamından hiç eksik olmasın. Bundan dolayı hiçbir vakit göz yaşı dökmemen dileğiyle doğum günün mübarek olsun canım ablam.

Mutluluktan dahi olsa gene de gözyaşı dökmeni istemiyorum artık. Benim hep yardımcın olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım ablacığım.

Ne güzel başlamıştı oysa değil mi? Doğduğumuz gün döktüğümüz ilk gözyaşıyla mutlu etmedik mi insanları? Annemizi, babamızı ve ondan sonra başlamadık mı aramaya, mutlu olduğumuz için bizi ağlatacak insanları? Gözyaşı her zaman vardı. İnsandık, aşıktık ve mutluluğa açtık… Doğum günün kutlu olsun..

Nice güzel, neşeli yaşlara girmeni temenni eder, doğum gününü kutlarım canım ablam. Sen yalnız ablam değil, benim kahramanımsın.

Pastanın üzerindeki çeşit çeşit mumları söndürmeden önce ettiğin tüm dualar ve istekler hemen kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Sana çok mesajlar atmak isterdim ama biliyorum ki hiçbiri senin özelliğini anlatamaz sana. Canım ablacım iyi ki doğdun nice senelere.

Sana sağlık diliyorum ve huzur bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara…

Seni bu saate kadar unuttuğumu sandıysan gerçekten beni hiç tanımamışsın. Doğum günün mübarek olsun ablaların en güzeli.

Seni canım kadar seviyorum. Sana bir şey olsa emin ol benim canım seninkinden daha çok yanar bir tanem ablacım. Doğum günün kutlu olsun…

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Nice mutlu yıllara…

Tüm dileklerin bu yaşla birlikte gerçek olsun. İyi ki varsın ve iyi ki benim ablamsın.

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım.

Yaşam dolu bir abla olmandan dolayı tüm hatıralarımda hep en önde sen varsın. Bildiklerimi bana öğreten fert olduğun için abladan çok daha öte bir şeysin sen benim için. Yeni yaşın mübarek olsun.

Yeni yaşın eskisinden çok daha iyi olsun. Dilediğin her şeyde gönlünce olsun. Hayatından mutluluk hiç eksik olmasın iyi ki varsın iyi ki doğdun ablacım.

 


Bu yazımızda sizlere en güzel yazılı ve resimli Ablaya Doğum günü Sözleri,Ablaya doğum günü mesajı uzun, Ablaya komik doğum günü mesajı, Ablaya resimli doğum günü mesajı, Kardeşe doğum günü mesajı, Ablaya Doğum Günü Mesajları, Ablaya Doğum Günü Mesajları anlamlı, Ablaya Doğum Günü Mesajları Kısa, Ablaya Doğum Günü Mesajları Uzun, Ablaya Doğum Günü Mesajları Resimli, Ablaya Doğum Günü Mesajları Komik, Ablaya Doğum Günü Mesajları Uzunn, Ablaya Doğum Günü Mesajları Anlamlı Resimli, Ablaya Doğum Günü Mesajları Kısa ve Öz, Ablaya yazılmış En Güzel Doğum günü Sözleri sizler için derledik, hazırladık.

Bir önceki yazımız olan Ablaya doğum günü mesajı,Ablaya doğum günü mesajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

18 Beğen