Ablaya doğum günü mesajı,Ablaya doğum günü mesajları

Ablaya doğum günü mesajı,Ablaya doğum günü mesajları

Ablaya doğum günü mesajı,Ablaya doğum günü mesajları

Bu konumuzda ablaya yazılacak en güzel doğum günü mesajları hazırladık.En güzel ve en yeni güncel ve özgün ablaya doğum günü mesajı konumuzda ayrıca ablaya güzel sözler de yer almaktadır.Yazılı ve resimli olarak paylaştığımız en güzel abla doğum günü sözleri ni sizler için hazırladık.En yeni doğum günü mesajları ve doğum günü tebrik mesajlarını sizlere sunuyoruz.

Ablaya doğum günü mesajları

Bir insanın bir ablası olması aslında bir nimettir.Sen benim göz bebeğim canım ablamsın iyi doğdun canım  ablam Allah senin yokluğunu göstermesin.

Yaşamında sevgi saygı ve huzur eksik olmasın.Yaşın kaç olursa olsun herşeyin en güzel seninle olsun.Nice mutlu yaşların olsun ablacığım seni çok seviyorum.

Benim herkes ten güzel canım ablacığım yeni yaşın kutlu olsun.Nice güzel huzurlu mutlu yıllara canım ablam.

Bizleri kardeş yapan kan bağımız değil içimizde ki kalptir.Kardeş dediğin iyi günde kötü günde her zaman yanında olandır.Nice nice yıllara canım ablam.

Abla sevgimi nasıl anlatabilirim bilemiyorum.Kelimelere dökeyim beni çok iyi anla bazen seninle anlaşamasak ta tartış sakta sana kıyamam ben asla seni senden çok seven kardeşin doğum günü nü kutluyor nice yıllara abla.

Abla sen benim anne ve babamın en güzel hediye sisin senin kucağına yatıp sadece susmayı çok özledim.Şimdi uzaklardasın yanında değilim ama her zaman aklımdasın.İyi doğdun canım ablam.

Kardeşler arasında sevgi bağları kopması mümkün olmayan bağlar ile bağlanmıştır.Sen benim kanımdan canımdan birisin ablacığım seni seviyorum iyi varsın iyi ki sen benim ablamsın iyi doğdun nice yıllara inşallah.

Küçük birer çocuktuk büyüdük cahildik adam olduk sevmeyi bilmiyorduk sevmeyi öğrendik.Senin bir bütündük şimdi herşeyiz canım ablam iyi ki doğdun.

Ablacığım hatırlıyor musun küçükken yediğimiz dayakları annemizin bize bağırmasını ne kadarda yaramazdık.İyi ki varsın anılarla dolu bir yaşantımız var bu güzel gününde yanında olmayı isterdim ama olsun sen her zaman aklımdasın canım ablam.

Ablam seni canımdan çok seviyorum sana bir şey olsa benim canım daha çok yanar.Bir tanem benim doğum günün kutlu olsun.

Hayata öyle bir sarıl ki seni asla yıkamasın hayallerin daima gerçek olsun.Evin huzur ve mutlulukla dolsun seni seven kardeşin.Doğum günün kutlu ve mübarek olsun.

Ablam hayatta en çok güvendiğim kişi sensin çünkü sen benim canımdan çok sevdiğim bir tanecik ablamsın.Nice nice yıllara canım ablam seni çok özledim.

Benim kalbi temiz bir o kadarda güzel ablam yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun.Hayat sana istediklerini her zaman versin inşallah.

Sen bana sadece abla değil bir anne yeri geldiği zaman bir dost ve her zaman biricik ablamsın.İyi doğdun ablacığım seni çok seviyorum.

Ne yazsam da kelimeler sana olan sevgimi asla anlatamaz onun için iyi ki doğdun iyi ki benim ablamsın.

Sen her zaman en güzel mutlulukları hak ediyorsun.İyi ki benim ablam iyi ki canımsın iyi ki doğdun bir tanem.

Sana bir değil bir çok mesaj atmak isterdim ama seni hiç bir kelime anlatamaz ondan dolayı doğum gününü kutlar nice sağlıklı yıllar dilerim.

Seni sevdiğim  kadar dünyada hiç kimseyi sevemem sen benim annem gibisin bugünlere gelmemde büyük payın var seni çok seviyorum.

Sen o güzel kalbin her zaman sevilmeyi hak ediyor.İyi ki benim ablamsın iyi canımsın nice mutluluk dolu senelere.

Abla sen benim hüznümü sevince dönüştüren tek insan sensin.Doğum günün kutlu olsun

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz güzel hayırlı bir ömür dilerim.

Diliyorum ki yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve yüzün her zaman güler sen kalbin kadar saf ve temizsin biricik ablam.

Hayatta her insanın bir dönüm noktası vardır işte senin dönüm noktan burası umarım bundan sonraki hayatında mutluluk peşini bırakmaz.Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

Şu an sana ne yazarsam yazayım yine sana olan sevgimi anlatmaz.Bu sebepten sana iyi ki doğdun diyorum.

Dertler ve sıkıntıların bir kum tanesi kadar küçük mutlulukların nisan yağmurları kadar çok olsun.Hayatta ağlasan bile oda mutluluktan olsun seni çok seven kardeşin iyi ki doğdun bir tanem.

Sen bana sadece abla değil yeri geldi anne olsun yeri geldi dost olsun sen bana her zaman en güzel abla oldun.Doğum günün kutlu olsun ablam.

Ablaya doğum günü sözleri

Abla sen hiç kimseye benzemezsin sen bizim ailenin en kalbi temiz en saf ve temiz insanısın.Sen bizim herşeyimizsin.Seni sandığından daha çok seviyoruz iyi doğdun biriciğim.

Abla hatırlıyormusun küçükken oynadığımız oyunları hiç aklımdan çıkmıyor o güzel günler.Keşke hiç büyümeseydik her zaman oyunlar oynasaydık.Doğum günün kutlu olsun.

Doğrum günün kutlu olsun kalbin neşe ve huzurla dolsun sen benim bir tanecik ablam seni seviyorum.

Bu mesajla sana güzel doğum günü sözleri söylemek isterdim ama hiç bir söz seni anlatmaya yetmez ve hiç bir söz senden güzel değil ablacığım seni çok seviyorum.

Benim dileğim bugün istediğin herşeyin gerçek olmasıdır.Yanında değilim ama kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum.

Sana kısa bir mesaj yolluyorum sen en güzel sözden de güzel olduğun için fazla söze gerek yok iyi doğdun ablam.

Bugün bir yaşına daha gerdin geleceğin sana sağlık huzur ve mutluluk vermesini temenni ediyorum.İyi doğdun abla.

Canım ablam doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.Yeni yaşının san sağlık huzur mutluluk ve güzel günler getirmesini diliyorum.İnşallah bundan sonrada her zaman bu güzel günleri görürüz.İyi ki dünyaya geldin ve iyi ki benim ablamsın.

Her şey çok güzel başladı değil mi doğduğumuz gün ağladık ama biz doğduk diye insanlar mutlu oldular.Sen ve ben bir elmanın iki yarısı gibiyiz iyi doğdun iyi ki ablamsın.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel omasını temenni eder doğum gününü kutlarım.

Abla hatırlıyormusun küçükken oynadığımız oyunları hiç unutmuyorum ve keşke hiç büyümeseydik diyorum.Her yaşın bir güzelliği var derler yeni yaşın mübarek olsun canım ablam.

Kısa bir mesajla sana içindekileri dökmek ve seni anlatmak isterdim ama hiç bir güzel kelime seni anlatamaz.Seni çok seviyorum sadece bunu bil yeter.

Bugün bir yaşına daha girdin umarım hayatta her istediğin gerçek olur.Gelecekten ne istiyorsan hayat onu sana verir seni çok seviyorum iyi doğdun canım.

Yeni yaşın eskisinden daha güzel olsun herşey gönlünce olsun.Hayatında mutluluk hiç eksik olmasın.İyi ki varsın iyiki doğdun canım ablam.

Sana huzur ve sağlıklı bir yaşam diliyorum.Mutlu yıllar abla ablam olduğun için seninle gurur duyuyorum seni senden çok seviyorum.

Ablam seni senden daha çok seviyorum sana bir şey olsa benim canım daha çok yanar.Bir tanecik ablam iyi ki doğdun iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın.

Hayat gök kuşağı gibi olmalı rengarenk renkli,başarıların yıldızlar kadar çok olsun yüzün her zaman gülücüklerle dolsun.Doğum günün kutlu olsun.

Parada aşkta sevgide her zaman en güzel günlerin seninle olmasını dilerim.Nice mutlu yıllara.

Bu dünyada güvendiğim tek kişi sensin çünkü sen benim canım ablamsın.Nice yıllara canım ablam seni çok seviyorum.

Kardeşler arasında sevgi bağı kopması mümkün olmayan bir bağdır.Sen benim canımdan kanımdan birisin sen benim herşeyim biricik güzel ablamsın.

Çok uzaktasın gelemedim ama unutmadımda yeni yaşında hayırlı olsun abla.

Öyle çok mutlu olki değerini bilmeyenlere gözünden akan yaşlar sadakan olsun.Doğum günün kutlu olsun.

İki kardeş arasında sevgi bağları hiç bir zaman kopmaz.Kardeş dediğin iyi günde kötü günde her zaman yanında olandır işte bugün her zaman ki gibi yanındayım iyi ki doğdun ablam.

Sevgi aşk para bunlar eksik olmasın yaşamında yaşın kaç olursa olsun herşeyin en güzeli seninle olsun.Nice mutlu sevinç dolu güzel yaşlara ablam.

Abla sadece kucağına yatıp susmayı çok özledim.Şimdi çok uzaklardasın yanında değilim ama her zaman aklımdasın seni çok ama çok seviyorum bunu asla unutma.

Benim saf kalbi tertemiz ve güzel ablam yeni yaşın kutlu olsun.Dikerim herşey gönlünce olur.

İnsan hayatından bazı şanslar inanılmaz mutluluklar getirir.Sende mutluluğu hak eden birisi olduğuna göre kendine şans tanı.Her akşam başını yastığına koyduğunda iyi olan herşeyi hatırla.Kötü olan herşey denizin üstüne çökmüş bir sis gibidir unutma.Yapman gereken tek şey balıklar gibi o sisten uzak durmandır.Göreceksin ki o özlediğin deniz birgün senin olacak iyi doğdun abla.

Hatırlarmısın bilmiyorum çocukken yediğimiz dayakları.Ne kadarda yaramazdık iyi ki varsın iyi ki anılarla dolu bir hayatımız var iyi ki doğdun ablam.

İyi doğdun abla sana güzel doğum günü mesajı atmak isterdim ama sen en güzel sözler dende güzelsin.

Aramızda mesafeler olsa da sen hep kalbimdesin canım ablam seni çok seviyorum bir tanem.

Belki yan yana değiliz ama kalbimin en güzel yerinde sen varsın bu güzel gününde yanında olmayı çok isterdim doğun günün kutlu olsun ablam.

Sevdiklerimiz yıldıza benzer her zaman görünmez ama orada olduklarını bilirsin doğum günün kutlu olsun canım.

İyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki benim ablamsın canım ablam seni çok seviyorum.

Güzellik insanların içindedir ve önemli olan onu görmektedir.Görmekte değil aslında bakmasını bilmekte iyi ki doğdun biriciğim doğum günün kutlu olsun.


Yukarıda sizler için ablaya en güzel doğum günü mesajları paylaştık.Sitemizde bulunan güzel sözler kategorisine de göz atabilirsiniz.

alemsozler.com

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kardeşe doğumgünü mesajları,Kardeşe doğum günü sözleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

30 Beğen