Cuma sözleri,En güzel cuma sözleri

Cuma sözleri,En güzel cuma sözleri

Cuma sözleri,En güzel cuma sözleri

Allahım faydası olmayan işlerden fena sözlerden kmtü insanlardan yalancı insanlardan sana sığınırım.Bilmediğimiz daha kötü şeylerden bizleri uzak tut bu mübarek cuma günü dularımızı kabul eyle amin..

Yarabbi müslüman olduğumuz dan dolayı bizleri hedefe alan kafirlere fırsat verme bizleri bütün kötülüklerden koru.

Allahım verdiğin ve vermediğin herşey için sana sonsuz şükürler olsun

Bugün günlerden cuma bizi bugüne ulaştıran allahım sana şükürler olsun.Bu güzel günün hatırına bütün günahlarımızı bağışla bizleri ahirette peygamber efendimize komşu eyle amin..

Yarabbi bu dünyada sağlık sıhhat içinde yaşamayı bizlere nasip eyle senin yolundan doğruluktan dürüstlükten ayırma.Bütün müslüman kardeşlerimin günahlarını bağışla.

Allahım sen sabırlısın affetmeyi seversin bizleride bağışla rahmetin mahrum etme bizleri her iki cihanda güldür sana çok şükürler olsun amin.

Kitabımız kurandır bize yol gösterendir bize doğru yolu düsüstlüğü insanları sevmeyi öğretir bu cuma gününde sana açtık ellerimizi geri çevirme allahım..

Ey beni yaratan bu dünyaya sınava gönderen kısmetimizi veren sevgili allahım bu cuma günü hatırına ülkemiz ürerinde oynanan oyunlara müsade etme bizleri koru..

Allahım bu güzel günün hatırına sen dünya üzererinde müslümanlara eziyet edenleri kahrı perişan eyle onlara gün yüzü gösterme allahım sen onları cehennem ateşinde yak amin.

Yüce yaratan bu cuma günü sana açtık ellerimizi yalvarıyoruz şu an başka bir ülkede savaş halinde olan askerlerimizi düşmanlarda koru onlara güç kuvvet ver muzaffer eyle..

Allahın selamı üzerinize olsun cumamız mübarek olsun herkese hayırlı cumalar cumaya gitmeyen kalmasın face kurtarmaz.

Allahım sen bizleri affet günahlarımız bağışla kısmetimizi bol ver işlerimizi hayıra çıkar bu dünya sınavında bizleri başarısız olanlardan eyleme..

Bugün cuma yani müslümanların bayramı kıldığımız namazları kabul et sen bağışlayıcısın bizleride bağışla ne olur allahım bizleri cehennem ateşinde yakma..

Allahım kalbizde olanı sen biliyorsun görünmez yerlerden sebepler ver bizlere helal kazançlar nasip et sen cömertsin bizlere hayırlı kısmetler ver.

Melekler sizleri her zaman korusun allah bütün dularınızı kabul etsin cumanız mübarek olsun..

Aldım eliem tesbihimi her tanesinde senden af diliyorum sen beni annemi babamı kardeşlerimi ve bütün müslüman kardeşlerimi affet.

Bu hayatta şerefli bir şekilde yaşayıp bu dünya sınavından başarı ile geçmeyi ve sırat köprüsün geçmeyi bizlere nasip eyle amin.

Allahım bilerek yada bilmeyek yaptığımız bütün hataları günahları affet sen bizleri cehennem ateşinden koru ahirette peygamber erendimize komşu eyle amin..

Allahım senden başka kimsemiz yoktur bizim ne olur biz aciz kullarınız bu güzel cuma günü yüzü suyu hürmetin affet sen affedicisin.

Ey mümin kardeşim ne kadar zulem uğrasakta allahın birliğinden tereddüt etmeyelim ve ondan başkasına kulluk etmeyelim cuma günü cuma sözleri yazmakla kalmayıp cuma namazınıda kılmaya gidelim..

Bu güzel günün hatırına müslümanlar birbirine sarılsın müzlümanlar kardeştir.

Ey müslüman din kardeşim cuma günlere cuma vaktinde bana nasıl cuma sözleri gönderiyorsun sen cumaya gitmiyormusun.

Peygamber efendimiz buyurduki cuma günleri şahitlidir bana çok çok salavat getirin nerde olursanız olun bana ulaşır.

Bugün günlerden cuma ve biz müslümanlar cuma saatinde camide olmalıyız facede değil.

Ellerimiz daima hakka açık olsun İstediğimiz hiç bir şey allah ın katında büyük değildir..

Cuma günleri sürekli allah ımız dua edelim çünkü cuma gübü duların kabul doluğu bir saat vardır ve cuma geceleri gündüzünden daha kıymetlidir.

31 Beğen