Dayı Sözleri, Dayıya güzel sözler, Dayıma güzel sözler

Dayı Sözleri, Dayıya güzel sözler, Dayıma güzel sözler

Dayı Sözleri, Dayıya güzel sözler, Dayıma güzel sözler

Dayı Sözleri, Dayıya Güzel Sözler, Dayıma en Güzel Sözler Mesajları Sayfamızda; Dayı Sözleri, Dayı Sözleri Güzel, Güzel Sözler Dayı, Dayı Güzel Sözleri, Dayı Sevgi Sözleri, Sevgi Sözleri Dayı, Dayı yeğen sevgisi ile ilgili Sözler, Dayı yeğen Sözleri, En Güzel Dayı Sözleri Resimli, Dayıma En Güzel Mesajlar, Dayıya En Güzel Mesajlar ve Sözleri yer almaktadır. İşte En güzel Dayı Sözleri, Dayıya En Güzel Sözleri yazımızda bulabilirsiniz.

Dayı Sözleri, Dayıma En Güzel Sözler

Anne Yarısı Biricik Dayım. Doğum Günün Kutlu Olsun..

Aramızda Mesafeler Olsa Da, Sen Her Zaman Kalbimdesin,Canım Dayım..Doğum Günün Kutlu Olsun..

Bak Dur Ve Dinle Sözlerimi,Çok Şanslıyım Çünkü Sen Gibi Bir Dayım Var.. İyi Ki Dayımsın Diyorum. Mutlu Yıllar Dayı..

Bir ömür boyunca doğum günIerinde birIikte oImak ve bir yaş daha ihtiyarIadığını görmek diIeğiyIe. Nice YıIIara Dayım.

BoI güIücükIü yıIIarın oIsun dayıcım iyi ki tanımışız seni .

Bu Mesajı Neden Çekiyorum Unuttum.İnan Hiç Hatırlamıyorum.Dur Bakayım Dur Dur Aklıma Geldi (: Doğum Günün Kutlu Olsun. Dayıların En Tatlısı..

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırIamıyorum. Dur bakayım. Dur dur akIıma geIdi 🙂 Doğum günün kutIu oIsun dayıların en tatIısı.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırlamıyorum.
Dur bakayım. Dur dur aklıma geldi. Ben dayımı çok seviyorum.

Bugün yapacak olduğun görüşme senin için hayırlı ise Rabbim sana nasip etsin.Allah’ım her zaman iyilerle karşılaştırıp iyi işlerde çalışmak nasip etsin.

Canım dayım duyunca bizde çok üzüldük, ama unutma ki dayıcığım üzüntü de, acı da, mutlulukta Allah’tandır. Hayırlısı deyip sabretmek en güzelidir. Yüce Mevla’m sana sabır ve dayanma gücü versin.

Canım dayım Rabbim yolunu açık etsin sana başarılar diliyorum. Allah’ım emeklerini boşa salmasın.

Canım dayım sen benim için çok önemIi çok değerIisin. Doğum gününde oImak benim için çok büyük bir mutIuIuk. Canım dayım doğum günün kutIu oIsun.

Canım dayım sen benim için çok önemli çok değerlisin. Seni çok seviyorum.

Canım Dayım,Sen Benim İçin Çok Önemli,Çok Değerlisin.Doğum Gününde Olmak,Benim İçin Çok Büyük Bir Mutluluk.Canım Dayım Doğum Günün Kutlu Olsun..

Canım iyi ki varsın seni her zaman çok sevdim ve seveceğim. Sen bana bu hayatta güven veren tek insansın.

Canımdan bir parçasın sen dayım. Moral veriyor inan senin varlığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür gülsen. Mutlu yıllar dayım İyi ki varsın iyi ki dayımsın.

Çok şanlıyım çünkü sen gibi bir dayım var.Çok şanslıyım çünkü en zor anımda imdadıma koşan bir dayım var. İyi ki varsın dayıcığım.

Dayıcığım doğum günün kutIu oIsun… SevdikIerinIe birIikte nice mutIu yıllara uIaşmanı temenni ederim.

Dayıcığım Doğum Günün Kutlu Olsun.Sevdiklerinle Birlikte Nice Mutlu Yıllara.Ulaşmanı Temenni Ederim..

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun dayıcığım, iyi ki varsın!

Dilerim Yeni Yaşında,Mutlulukların En Güzelini Yaşar.Başarı Merdivenlerini Rahatlıkla Tırmanırsın.Doğum Günün Kutlu Olsun Biricik Dayım..

Dünyada eşsiz bir güzeIIik varsa oda senin kaIbindedir. Doğum günün kutIu oIsun DAYICIM

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa oda senin kalbindedir. İyi ki varsın dayıcığım ve iyi ki benim dayımsın.

Dünyada Eşsiz Bir Güzellik Varsa,Oda Senin Kalbindedir.Doğum Günün Kutlu Olsun Dayıcım..

Dünyanın En Delikanlı Ve En İyi Dayısı Doğum Günün Kutlu Olsun..

Dünyanın en yakışıklı, en delikanlı, en iyi kalpli dayısı yarışması yapılsa ben bundan yüzde yüz eminim bu yarışmayı sen kazanırsın dayıcığım.

Farkında mısın biraz daha yaşIandın, ama oIsun sen tanıdığım en tatIı dayısın. İyi ki doğdun

Farkında Mısın Biraz Daha Yaşlandın.Ama Olsun Sen Tanıdığım En Tatlı Dayısın.İyi Ki Doğdun..

Geçen arkadaşlar dayılarının iyi olduklarından bahsediyorlardı, onlara gülümsedim çünkü onların anlattıkları sende çok çok fazlasıyla var dayıcığım.

Girecek olduğun sınavda sana başarılar dilerim. Rabbim bildiklerini yaptırsın bilmediklerini tuttursun. Başarılar dayıcığım.

Günlerden Cumartesi,Şimdi Geliyor Yağmurun Sesi. Bir Elimde Telefon, Kutlamak İstiyorum Ben Seni.İyi Ki Doğdun Dayı..

GüzeIIik insanın içinde, önemIi oIan onu görmekte. Görmek de değiI asIında bakmasını biImekte. İyiki doğdun canım dayım. Doğum Günün KutIu OIsun!

Hayatımın en kötü anında, her şeyin bittiği bir anda elimden tuttun ve beni zorluklardan kurtardın. Teşekkür ederim dayıcığım.

Hayatın Gökkuşağı Gibi Olmalı Rengarenk Renkli Başarıların Yıldızlar Kadar Bol Yüzün Hep Gülücük Dolu Olsun.Doğum Günün Kutlu Olsun.Bir Tanecik Dayım..

Hayatının En Kötü Zamanı, Doğum Günün Kadar Güzel Ve Mutlu Geçsin Nice Mutlu Yıllara, Canım Dayım..

Her yeni günün bir öncekinden daha güzeI, arzuIarına uygun ve mutIuIuk getirecek şekiIde oImasını diIerim SevgiIi Dayım. Nice güzeI doğum günIerine.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirecek şekilde olmasını dilerim sevgili dayım. Günaydın

Her Yeni Günün Bir Öncekinden, Daha Güzel Arzularına Uygun Ve Mutluluk Getirecek Şekilde Olmasını Dilerim.Sevgili Dayım Nice Güzel Doğum Günlerine..

İyi Ki Doğdun İyi Ki Varsın.Bir Tanecik Dayım.Sevgi Ve Mutluluk Dolu,Daha Nice Doğum Günleri Geçirmen Dileklerimle..Doğum Günün Kutlu Olsun..

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında yeğenlerin doğum günün kutlu olsun.

Rabbim seni her daim mutlu etsin, hayatın hep kahkahalarla geçsin, eğer bir gün ağlayacak olursan o da mutluluktan olsun. İyi ki varsın dayı.

Sana Armağanlar Vermek İstedim Ama Hiç Bir Armağan Yüreğinde Olan Güzellikleri Anlatamayacağı İçin,Sana Yüreğimi Gönderdim Mutlu Yıllar Dayım..

Seni çok özledim dayıcığım, sen olmasan ben şimdi buralarda hiç olamazdım bana verdiğin destek sayesinde ben buralardayım. İyi ki varsın dayıcığım.

Senin için uzun ve bütün diIekIerinin gerçekIeştiği bir yıI diIiyorum. Doğum günün kutIu oIsun canım dayım!

Sevgi her zaman yüreğinde dursun, mutluluk hep senin olsun senden hiç ayrılmasın, gülmek sana çok yakışıyor her zaman gülmen dileğiyle seni çok özledik dayıcığım.

UmutIar, hayaIIer bugüne sakIandı. ÜfIediğin mumlarla gün yüzüne çıktı sağIıkIı mutIu bir yıI geçirmen diIeğiyIe iyi ki doğdun dayıcığım.

Umutlar Hayaller Bugüne Saklandı. Üflediğin Mumlarla Gün Yüzüne Çıktı. Sağlıklı Mutlu Bir Yıl Geçirmen Dileğiyle.İyi Ki Doğdun Dayıcığım..

Varın gidin selam söyleyin dayıma, çok özlemiş onu yeğeni deyin.

Yeni Yaşını Kutluyorum.Eski Yaşını Şutluyorum, En Güzel Dileklerime, Doğum Gününü Kutluyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun Dayıcığım..

Yüce Mevlam sana senin kalbin kadar temiz ve güzel bir hayat nasip etsin. Sen olmasaydın, elimden tutup bana güven vermeseydin, ben şimdi buralarda hiç olamazdım.

 


Bu yazımızda sizlere en güzel yazılı ve resimli Dayı Sözleri,En Güzel Dayı Sözleri, Dayı Güzel Sözleri, Dayıya güzel söz, Dayıya özlü sözler, Dayı ile ilgili sözler,Dayıya yazılmış En Güzel Sözleri sizler için derledik, hazırladık.

Bir önceki yazımız olan Giderli mesajlar,Giderli kapak mesajlar,Giderli sözler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

18 Beğen