En güzel teşekkür mesajları,Sevgiliye teşekkür sözleri

En güzel teşekkür mesajları,Sevgiliye teşekkür sözleri

En güzel teşekkür mesajları,Sevgiliye teşekkür sözleri

Sayfa içeriği : Sizlere her zaman iyilik yapan yada hatırlayan kişilere teşekkür etmeyi bilmeliyiz.Onlarında bizim için değerli olduğunu hissettirelim.Teşekkür ederken bir hediye almak çok güzel olur demi.Böylece aramızdaki bağlar daha kuvvetli olacaktır.İşte en güzel teşekkür sözleri.

Anlamlı Teşekkür Mesajları


 

Sana çok teşekkür ediyorum,teşekkür ediyorum benim arkadaşım olduğun için,çok teşekkür ediyorum hayatımda olduğun için.

 


 

Güzel gözlüm sensizliği yaşarken hayatta bomboş anlamsız bir şekilde.Karşıma çıktığın için ve benim sevgilim olduğun için sana sonsuz teşekkür ediyorum.

 


 

Sen benim için gerçekten gerçek bir dostsun dünya bana sırtını döndüğünde sen her zaman benim yanımda oldun çok teşekkürler.

 


Sen sadece bir teşekkürden çok daha fazlasını hak eden benim biricik dostumsun.Herşey gönlünce olsun.

 


 

Bana olan sevgi dolu bakışlarınız için çok teşekkür ediyorum.

 


 

Sen benim hayatımdaki en iyi arkadaşım ayrıca meslektaşımsın.Bu çalışma ortamı seninle çok daha güzel bir hal aldı.Yanımızda olduğun için teşerkkürler.

 

 

Sana teşekkür etmek istiyorum ama inan nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.Şunu bilmeni istiyorum sensiz hayat bana zindan gibi.

 


 

Senden öncesini yaşamaksa yaşadım say inan sevgilim sensiz yaşadığımı anladım benimle olduğun için sana sonsuz teşekkürler.

 


 

Sensiz kalmaya bu kalp fazla dayanmaz.Sen yokken ellerim buz tutar çok üşürüm sevgilim.Bu yalan dünya seninle anlam kazanır her zaman yanımda olduğun için sana çok teşekkür ederim.

 


 

Arkadaş dediğin hem iyi hemde kötü günde her zaman dostunun yanında olur sen,benim her günümde yanımdasın ve bundan dolayı sana teşekkürü borç bilirim.

 


 

Bana senden başka kimse mutluluk veremez ama benden başka kimsede sana verdiğim aşkı veremez sen aşkın ta kendisisin bu güzel aşk için sana teşekkür ediyorum bir tanem.

 


 

Seninle öğrendim aşkı sevgiyi seninle öğrendim ben gerçek sevgiyi senin le tanıdım dünyanın güzelliklerini sana sonsuz teşekkürler.

 


 

Seninle olduğum kadar kimseyle samimi olmadım olamadım.Çünkü senin gibi sadık bir dost bulamadım dostum olduğun için sana teşekkür ediyorum.

 


 

Her yalan bir gün mum gibi sönecektir sen benim için gerçek bir sevgilisin seni çok seviyorum sevgilim olduğun için teşekkürler.

 


 

Sen bu fani dünyanın içindeki en güzel çiçek ve en güzel teşekkür sözleri ni hak edecek kadar değerlisin.

 


 

 

Sen benim her an ve her zaman yanımda oldun bundan sonrada yanımda olmanı istiyorum.Bana verdiğin her şey için sana teşekkür ederim.

 


 

İçimde sadece sen varsın ve varlığını bilmenin mutluluğu var.Bugünüm seninle yarınım seninle herşey seninle güzel bana bu günleri yaşattığın için sana çok minnettarım.

 


 

Senine sanki yeniden doğrum iyiki çıktın karşıma iyiki sevgilim oldun.Bana verdiğin huzur dolu bir yaşam için sana teşekkür ediyorum aşkım.

 


 

Bugün benim doğum günüm ve yanımda olmasını istediğim herkes yanımda hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 


 

Beni dokuz ay karnında taşıyan ve beraberce bu günlere getiren anne ve baba sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır sizi çok seviyorum.

 


 

Siz değerli dostlarım iyi günde kötü günde hep birlikteyiz sanki bir elmanın iki yarısı olduk bu güzel günden beni yalnız bırakmadığınız için teşekkürler.

 


 

Benim için en önemli günlerden biri olan doğum günümde yanımda olduğunuz ve beni sevdiğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyiki varsınız.

 


 

Hem yanımda olan hemde uzakta olup bu güzel ve özel gününe arayarak yada mesaj atarak beni kutlayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.

 


 

Arkadaş olmak her zaman bir sorumluluk demektir iyi ve kötü günümde yanımda bulunan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

 


 

Bir çok kişi dostum var sanıyor seninle dost olmadıkları için sen benim can kan arkadaşımsın.

 


Sevgiliye Teşekkür Sözleri

Sizi seven insanların size huzur ve mutluluk verdiği için onlara teşekkür etmeye ne dersiniz.Bay yada bayan olanız fark etmez onlara güzel bir hediye alarak teşekkür etmeniz çok etkili olacaktır.Hoşunuza giden sevgiliye en güzel teşekkür sözleri yazabilirsiniz.

 


 

Sen yaşamaya dayanmaz bu kalbim sensiz ellerim buz gibi olur seninle hayata bağlanırım ve seninle güler bu gözlerim.

 


 

Seni sevdim seveli bütün insanları sever oldum gönlüm huzurla doldu ve yaşamaktan zevk almaya başladım bütün bu güzellikler için sana çok teşekkür ederim.

 


 

 

 

Sen olmadan benim dünyam karanlık ne yaparım sen olmazsan sensiz kalmayı kalbime anlatamam.Sen iste yeter ki seninle ölüm bile vız gelir bana.Böyle bir aşkı bana sunduğun için sana çok ama çok teşekkür ederim

 


 

Ruhum soğuk bir kış gününden ilk bahara geçerken seninle var oldum ben bir tanem ne olur beni sensiz bırakma inan nefes alamam.

 


 

Benim için bu yalancı dünyada sadece sen varsın.Kim nereye giderse gitsin benim dünyamda sadece sen varsın.Kim nerede olursa olsun umurumda değil sadece sen yanımda ol yeter.

 


 

 

Ben seninle var oldum seninle ölmek isterim.Gözlerimden dökülen yaşları güle çevirdiğim için gözlerin güneşim oldu bana ışık tutuyor.Sensiz bu hayat tan zevk alamam.

 


 

Tek isteğim baktığım son gözler senin gözlerin olsun.Sensiz her yer bana cehennem olacağı için son kez o güzel gözlerine bakmak isterim.Cennetim olduğun için sana teşekkür ederim.

 


 

Sevgilim başımın tacı merhamet et bana acı sendedir derdim ilacı himmet eyle ver sevdiğim.

 


 

Sana çok teşekkür ederim bana aşk denilen duyguyu tattırdığın için.Bu dünyada yaşamak için için sebebim olduğun için ve hayata sım sıkı sarılma duygusunu yaşattığın için.

 


Kalbimde kor oldu aşkın ateş gibi yakıyor beni sensiz bu dünyada nefes alamam ne kadar güzelsin sana doyamam dünyamda olduğun için sana teşekkürler sevgilim.

 


 

Sensiz kalırım fazla yaşayamam ben biliyorum.Senine olan günlerim bana cennet sensiz olan günler cehennemdir.Sensiz yaşamaktansa yaşamamayı tercih ederim.

 


 

Sen bana çok yakışıyorsun aşkta sana çok yakışıyor seni çok seviyorum ve beni sevdiğin için sana teşekkür ediyorum.

 


 

Sevgilim aşkın seni aradım sen yokken yıllarca nasıl yaşadım seninle değişti benim hayatım hoş geldin dünyama hoş geldin gülüm.

 

 

Bir önceki yazımız olan Özür mesajları,Özür mesajı,Özür sözleri,Özür dilerim sözleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

32 Beğen