Gizlilik politikası

Gizlilik Politikası (Privacy Policy)

Sitemiz Tamamen Ücretsizdir.

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Web sitemizden, https://www.alemsozler.com/ adresinden ve sahip olduğumuz ve işlettiğimiz diğer sitelerden sizden toplayabileceğimiz herhangi bir bilgiyle ilgili gizliliğinize saygı duyuyoruz. Bu www.alemsozler.com/  olarak bizim gizlilik Politikamızdır.

Kişisel bilgilerinizi yalnızca size bir hizmet sunmak için gerçekten ihtiyaç duyduğumuzda isteriz. Sizin bilginiz ve izninizle adil ve yasal yollardan topluyoruz. Ayrıca, neden topladığımızı ve nasıl kullanılacağını da size bildiririz.

Topladığımız bilgileri yalnızca size istenen hizmeti sağlamak için gerekli olduğu sürece saklarız. Hangi verileri sakladığımız, ticari olarak kabul edilebilir bir şekilde koruyacağımız, yetkisiz erişim, ifşa etme, kopyalama, kullanma veya değiştirmenin yanı sıra kayıp ve hırsızlığı önlemek anlamına gelir.

Kişisel olarak tanımlayıcı bilgileri, yasalarca gerekli olmadıkça, halka açık veya üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Reklamlar

Alem Sözler web sitemizde kendi bünyemiz dışında dışarıdan şirketlerin reklamlarını yayımlamaktayız.
(Google v.s.). Bu reklamlar çerez (cookıes) içerebilir ve bu sirketler tarafından çerez bilgileri toplanabilir ve bizim bu bilgiye ulaşmamız ise mümkün değildir. Alem Sözler olarak biz Google Adsense, vb. şirketler ile çalışmaktayız. Ayrıntılı bilgiler için lütfen onların ilgili sayfalarından gizlilik sözleşmelerini okuyunuz.

Web sitemiz bizim tarafımızdan işletilmeyen harici sitelere link verebilir. Lütfen bu sitelerin içeriği ve uygulamaları üzerinde kontrol sahibi olmadığımızı ve kendi gizlilik politikaları için sorumluluk veya yükümlülük kabul edemeyeceğimizi unutmayın.

İstediğiniz hizmetlerin bir kısmını size sağlayamayacağımızı bilerek kişisel bilgileriniz için isteğimizi reddetmekte özgürsünüz.

Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz, gizlilik ve kişisel bilgilerle ilgili uygulamalarımızı kabul etmiş sayılır. Kullanıcı verilerini ve kişisel bilgileri nasıl kullandığımızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İletişim
alemsozler.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası ile ilgili; her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi bize alemsozler@gmail.com mail adresimizden bize her türlü önerilerinizi ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

9 Beğen