Halaya Güzel Sözler

Halaya Güzel Sözler

Halaya Güzel Sözler

Bu konumuzda sizlere halaya yazılacak en güzel sözleri derledik.Hala babamızın kız kardeşine denir ve bizler halalarımızı çok severiz bu konumuzda halaya güzel söz halama güzel söz yazısını bulabilirsiniz.


Halaya güzel sözler – Halama güzel sözler

Eğer benim halam gibi bir halanız yoksa çok şanssız sınız demektir.Eğer benim halam gibi bir halanız varsa hayat tan zevk alırsınız demektir.

Bir insanın amcası teyzesi dayısı olmalı ama her zaman seni anlayan her zaman yanında olan ve sana mutluluk veren bir halası olmalı.

Bana göre hala demek sevgi saygı mutluluk fedakarlık demektir.Eğer bir halanız varsa kendinizi şanslı kabul edebilirsiniz.

Hala yaşadığın sürece en çok sevdiğim ve yanında olmaktan büyük mutluluk duyduğum biricik halam sın iyi ki varsın iyi ki benim halamsın.

Senin gibi bir hala herkese nasip olmaz halam olduğun için çok mutluyum ve seni çok seviyorum halacığım.

Benim prenses kadar güzel halam herkes senin güzelliğini konuşuyor sen kendi güzel bir o kadarda kalbi güzel bir tanecik halam sın seni çok seviyorum.

Zamanla her şey değiş sede tek değişmeyen sana olan sevgim ve saygımdır sen benim başımın tacı biricik halamsın seni çok özledim.

Halam sana güzel sözler söylemek isterdim ama sen en güzel söz den de güzelsin seni anlatmaya kelimeler yetmez.

Her zaman yanında olmasa da insanın bir halası olmalı sıkıldığında arayacağı dertleşeceği ve onunla moral bulacağı bir halası olmalı insanın.

halaya güzel sözler

Doğduk ve dünyanın bin türlü haliyle uğraşıp gidiyoruz.Bazı şeylerin yaşadıkça dahada farkına varıyorsunuz seni günler geçtikçe daha çok seviyorum canım halam.

Halam kaderinde her zaman mutluluk olsun yüzünden gülümseme hiç bir zaman eksik olmasın eğer bir gün ağlarsan oda mutluluktan olsun canım halam.

Ne kadar uzakta olursan ol kalbim her zaman seninle halam.Sana olan sevgim günden güne daha çok artıyor seni seviyorum hala.

Hayatta her zaman mutlu ol ve başarılar seni her zaman kovalasın umarım her şey gönlünce olur güzel halam.

Bu dünyada tanıdığım en iyi insanlardan biride sensin hala.Sen o kadar anlayışlı o kadar güzel kalplisin ki bunu seni tanımayanlar bilemez seni çok özledim.

Hala gülmek sana çok yakışıyor umarım hayatta her zaman gülersin bahtın açık olsun.

Hayat sana istediklerini her zaman versin her istediğin gerçek olsun ve başarıların daimi olsun seni çok seven yeğenin.

Bugün olduğu gibi sana her zaman ihtiyaç duyuyorum hala yanımda olduğun zaman kendimi çok iyi hissediyorum ne olur bizi ziyarete gel.

Hala sen tanıdığım en iyi insanlardan birisin iyi ki benim halam sın iyi canımdan kanımdan birisin kendimi çok şanslı hissediyorum.

Bundan önceki hayatında olduğu gibi inşallah mutluluklar peşini bırakmasın hayatta istediğin her şey gerçek olsun sen herşeye layıksın.

Yüce Allah sana güzel mutlu huzurlu aşk lı paralı bir hayat nasip etsin amin.

Temiz kalbinle sevginle saygınla kendine herkesi hayran bırakıyorsun herkes seni konuşuyor canım halam bende seni çok ama çok seviyorum bunu unutma.

Annemin yokluğunda bana adeta kanat açtın ve bütün sorunlarımla ilgilendin seni seviyorum ve her zaman seveceğim halacığım.

Sen benim annem kadar çok sevdiğim bir tanecik halam sın sen bana her zaman kucak açtın ve beni her zaman mutlu ettin Allah ta seni mutlu etsin inşallah.


Yukarıda sizler için halaya söylenecek en güzel sözleri paylaştık.Bu sözleri paylaşabilirsiniz.Ayrıca sitemize destek olmak istiyorsanız yazılarımıza yorum yazabilirsiniz.

alemsozler.com

Bir önceki yazımız olan Dedeye güzel sözler,Dedeme güzel,Dedeye sözler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

24 Beğen