Kocama güzel sözler,Kocaya güzel sözler 2021

Kocama güzel sözler,Kocaya güzel sözler 2021

Kocama güzel sözler,Kocaya güzel sözler 2021

Hayat arkadaşınız olan eşinize en güzel sözleri söylemek istemezmisiniz. Sizler için eşe söylenecek en güzel sözleri hazırladık.Aşk sözleri sevgiliye güzel sözler yazımızda eşe güzel sözler kocaya güzel sözler.Bu güzel sözleri resimli ve resimsiz olarak paylaşabilirsiniz.Sizler için hazırlamış olduğumuz eşe güzel sözler eşime güzel sözler yazısı.


Kocaya güzel sözler – Kocama en güzel sözler


Eşe söylenecek en güzel özlü sözler,Eşe söylenecek manalı aşk sözleri,Eşime söyleyebileceğim aşk sözleri,Eşe söylenecek en değerli sözler.


Benim için bu hayatta her şey sensin mutluluk,sevgi aşk benim ömrümdeki en hayırlı olay sensin.

Sana bir şey itiraf etmem lazım sevgilim.Seninle olan evliliğimiz süresince bir kez pişman oldum.Seninle evlenmekte neden bu kadar geç kaldım.İyi ki benim lesin iyi ki varsın hayatımın en değerlisi.

Aklıma sen geldiğinde yüreğim sıcacık oluyor sevgilim.İşte bu sebepten seni çok ama çok seviyorum

Canım sen benim en kıymetlim sin ama en önemlisi benim eşimsin.İşte bu kelimenin yerini başka hiç bir sözcükle dolduramam.Tıpkı senin yokluğunu dünyadaki hiç bir şeyin dolduramayacağı gibi.

Bu sıkıcı ve stres yükü hayatta mutlu olduğum ve huzur bulduğum tek yer senin yanın dır meleğim.

Senin tarafından sevilmek dünyanın en güzel hediyesidir bana.

Senin varlığın bana huzur veriyor gülüşünü zaten anlatmak imkansız.Seni sevdiğim için senin olduğum için rabbime binlerce kez şükürler olsun.

Sen bu dünyada benim olana kadar anladım ki benim hiç bir şeyim yokmuş.Seni tanıdıktan sonra ve hayatıma girdikten sonra tüm hüzün bulutları beni terk etti.Dünyama mutluluk rüzgarları estirdin.

İnan gözümde değil seni kalbimle seviyorum aşkım.

 

Sen benim bu hayatta güvendiğim en yüce dağsın.Kalbim yalnız senine huzur buluyor.Sen benim umutlarım sevdamsın.

Ben sadece seni düşünür seni özlerim sevgilerin en derininde.

Ne olur sevdiğim kır şu şeytanın bacaklarını ve beni hatırla bir ilk bahar yağmurlarında.

Sevgiler çoğalınca güzelmiş sevgi sevgiliyle olunca özelmiş sevgi senin gibi bir meleğe layıktır bebeğim.

Benim bu dünyada her şeyden çok sevdiğim.Bana senin gibi bakan oldumu bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi başka hiç kimseye bakmadım.

Dünyadaki en mutlu kadın kocasını seven o kocası tarafından sevilen bir kadınıdır.

Gün geceye inat ağarmakta,dal çoğalmakta ağaca inat,ölüm ne kadar bu dünyanın en büyük gerçeği olsa da insanlar yine çoğalmakta.Bende sana inat sevmekteyim.

Her şey sensin aşk hasret sevgi ve bende senim.Gel seninle bir yuva kuralım.Sen benim damarıma can olmak için varsın bende senin için varım.

Sen benim hayatımda olduğun sürece ben mutlu olur ve yaşarım.Sensiz bu dünyayı neyleyim güzelim seni çok seviyorum sevgili eşim.

Sen yanımda değilken bile tek sevdamsın.Sen her şeyden çok sevdiğim uğrunda ölümü göz aldığım tek sevdamsın.

Eşler bir makasın iki tarafı gibidir.Beraberce el ele verip araya giren bütün olumsuzlukları kesip atmalı.Senle ben bir bütün olalım ve aramıza olumsuzlukları almayalım.

Gözlerim dünyada seni gördü başka kimseyi görmez artık.Bu gönül seninle güldü başkasıyla gülemez artık.Bu kalp seni sevdi başkasının sevemez artık.Bu ömrüm seninle bitsin başkasını istemem artık.Sevdiğim hayat arkadaşım bir tanem iyi hayatıma girdin seni seviyorum.

İnsanın bir eşi olmalı yanındayken içinin titrediği.Gözlerinde kaybolup kendini bulduğu ve aşık olduğu sen benim bir tanecik eşimsin seni her zaman sevdim ve seveceğim.

Sevgi rüzgarlarla havaya savrulan çiçek tohumlarının düştüğü yerde çıkan çiçek gibidir.Öyle güzel öyle farklı öyle derinden kadere bağlı.Bu rüzgar beni senin yanına savurdu ve senle bir elmanın iki yarısı gibi olduk.Sen benim oldun bende senin.

Gel seninle ile bir hayat olalım ayrılırsak hayatını kaybetti desinler.

Dünyada eş dediğin senin gibi olmalı gözlerime bakınca gözlerim dolmalı.Yanımda olunca dünyalar benim oluyor seni senden çok seven eşin.

Eşler bir denizin sahile vuran dalgası gibidir.Tüm zorlukları olumsuzlukları birer birer yok etmeyi bilmedirler.

Biliyorum  güzele güzel bakması sevap ama benden başka kimse bakmasın sana.Senin sadece ben gitmeliyim cennete.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş kısmeti nasibi de artıyormuş bunu seninle yaşadım ben meleğim.

Kalbim o kadar seninle dolu ki başkaları seni benim göz bebeklerimde görür diye çok korkuyorum.Benim güzel karım eşim bir tanem seninle o kadar mutluyum ki Allah mutluluğumuzu hiç bozmasın amin.

Senin yanında göğsünde yatarken en büyük düşmanım zamandır.Senle biz ikimiz bir bütünüz birbirimizi tamamladık sen bensiz bende sensiz yaşayamayız.Seni bana veren Allah a şükürler olsun.

Mutlu olan bir çift başkalarının asla anlayamayacağı güzel bir gülümseme taşırmış.Sen o gülümsemeyi çok iyi biliyorsun aşkım.Seninle adeta yüzümde güneş doğuyor gibi evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Dünyanın an tatlı eşine.Sevdiğim gül yüzlüm masum bakışlım,senden önce yaşamadım say ben seninle doğdum ve seninle tattım aşkı sevgiyi hayatımın anlamı iyi ki varsın iyi ki hayatımdasın ve iyi ki benimsin.

Sen benim en güvenli limanım sın fırtına ne kadar kuvvetli eserse essin senin yanında güvende olduğumu biliyorum hayatım.

Senden sonra hayatımda seveceğim tek senle benim kızımız olacak inşallah.

Bir eşi olmalı insanın gözlerine her bakışta sanki yeniden doğmuş gibi olmalı.

İlk önce gözüme sonra kalbim şimdi ise hayatımdasın ve benim bir tanecik eşimsin.

Ben seni sadece sen olduğun için sevmiyorum ben,seni kalbimin sahibi olduğun için seviyorum.


Kocama en güzel sözler 2021

İlk başta çıkmasaydın karşıma hayatımın sonuna kadar seni arayarak geçirirdim ömrümü.İyi geldin ve beni bu sıkıntıdan kurtardın.Hayat boyu yanında uyuma isteyeceğim kadınım benim.Seni çok seviyorum bir tanem.

Sen benim dünyamı aydınlatan güneşimsin.Sen yokken sanki ışıklar sönmüş dünyanın.Bu dünya seninle güzel ve seninle aydınlık.

Dünyada sadece tek bir kadına yer var sanıyordum ama meleğim bana bir melek daha verdi seni,sizi çok seviyorum meleklerim.

Hayatımın anlamı ve çocuklarımın annesi çocuklarımızda tıp senin gibi birer melek.Sizler benim canımsınız.Sizi veren rabbime ne kadar şükür etsem azdır.

Bugün her zamankinden farkı şeyler düşüneyim dedim ama olmadı.Yine seni düşündüm ve yine sana yeniden aşık oldum bir tanem.

Bütün mevsimleri bir günde bütün seneleri bir mevsimde yaşayalım dersen ona da razıyım seninle.

Sen her sözde bin bir mana sen bahardan bile güzelsin sen,en güzel sözler den bile güzelsin.Sevgilim yaşama sebebim hayata bağlanma sebebim.

Canım feda olsun senin yoluna adı güzel kendi güzel meleğim.Seninle gözümü kırpmadan giderim ölüme seni çok seviyorum kocacım.

Hayat seninle öyle anlamlı ve güzel ki.Bu mutluluğa birde yavrumuz katılınca bizden mutlu kimse yoktur dünyada.

Ömrümce beklerim gelen sen olunca her der gülerim veren sen olunca.Dünya her gülüşünle yeniden doğacaktır gelen sen seven sen olunca.

Selvi boylum güzel eşim sen benim dünyama girdin gireli sanki dünyam aydınlandı.Sen gelince bütün dertler bitti.Sen benim dünyama ışık tuttun sana çok teşekkür ediyorum.

Güneş hem doğuyor hem batıyor,kalbimin attığı da gerçek günün bittiği de seni sevdiğim ise en büyük gerçek.

Hastalanıp derdine derman bulamayan yoktur ama sana aşık oldum olalı en büyük hasta benim ve doktorum sensin.

Seni öyle sevdim öyle sevdim ki leyla mecnun kıskanırlardı bilseler.Sen benim ilk göz ağrım son aşkımsın.

Gözler vardır ki sözleri anlatır,sözler vardır gözleri ağlatır hani bazı anlar vardır değerleri geç anlaşılır.Birde aşk var ya snei bana anlatır.

Öyle güzelsin ki kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş sanki.Seni güzelleştiren ne kadar iyi bir insan olduğun du. Seni seviyorum sevgilim.

Senin o güzel gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim.Gözlerinden akıp dudaklarından öpmek için.

Yaptığım bir şakanın ardından aşk olsun dediğimde olsun,demek için can attı.

İsim takınca büyüsü bozulur diye isimsiz ve izinsiz kalbimden seviyorum seni bebeğim bir tanem aşk abidem.

Ecele sözüm yok ama alacaksa canımı senin kollarında alsın seninle doğdum seninle öleyim.

Aşkım ben senin bu güzel günlerde değil her zaman yanındayım.Seni hiç bir şeye değişmem canım benim.

Sevmeye ilk senden başlamasam bütün insanları sevebilirdim.

Rüzgar ne kadar sert eserse essin aşkımı sevdamı savuramaz seni öyle sevdim ki görenler hayretle bakar sevdiğim.

Sana ,seni seviyorum derken kalbim titriyor.Yanında her şey yalan bir sen gerçeksin bana.Gözlerim senden başka kimseyi görmüyor sevgilim.

Sevgilim kalbimi sana emanet ettim ne olur onu koru.Cennetim ve her şeyim olurmusun.

Günlerin sensiz olması çok zor geliyor bana.Seninleyken her saniyenin değerini çok iyi biliyorum.Saniyeler senin değerini bilmiyor sevgilim.

Hayatta ne aradıysam sende buldum ben.Senden önce yaşamadım say seninle var oldum ben.Sende bütün özlemler sende bütün gelecek güzel günler var.Beni bende arama ben artık sen olmuşum.


Yukarıda sizler için eşe söylenecek en güzel sözleri paylaştık.Bu sözleri eşinizle paylaşabilirsiniz.Ayrıca yorum kısmından yorum yazabilirsiniz.Sitemize güzel sözler eklemek istiyorsanız üst kısımdan üye olduktan sonra içerik ekle kısmından güzel sözler ekleyebilirsiniz.Eklediğiniz sözler denetimden sonra yayınlanacaktır.

alemsozler.com

Bir önceki yazımız olan Güzel sözler 2021,2021 güzel sözler,En güzel sözler 2021 başlıklı makalemizde 2021 güzel sözler, Ağır Sözler ve alem Sözler hakkında bilgiler verilmektedir.

20 Beğen