Özür mesajları,Özür mesajı,Özür sözleri,Özür dilerim sözleri

Özür mesajları,Özür mesajı,Özür sözleri,Özür dilerim sözleri

Özür mesajları,Özür mesajı,Özür sözleri,Özür dilerim sözleri

Sayfa içeriği : Özür dilemek bir erdemdir büyüklüktür.Bazılarına göre özür dileyen kendisini yenilmiş gibi hisseder.Aksine özür dilemek güzel bir davranıştır.Karşı tarafı çok mutlu eder eğer aynı hatayı sürekli yaparak özür diliyorsanız o zaman işler değişir.Bundan dolayı yaptığını bir hatadan dolayı özür dilerseniz o hatayı bir daha tekrarlamamalısınız.

Özür dilerken dikkat edilmesi gereken en önemli konular şunlardır.


Özür dilerken kurduğunuz kelimeleri çok güzel bir şekilde seçmelisiniz.

 


 

Yaptığını hatayı bir daha asla yapmayacağınıza karşı tarafı inandırın.

 


 

Özür dilerken karşınızdakinin önemli olduğunu ve onu kaybetmek istemediğinizi hissettirin.

 


 

Özür dilerken  yaptığınız hatanın çok basit bir şey olduğunu düşünmeyin belki karşı taraf için çok önemli olabilir.

 


Eğer karşınızdaki özürünüzü kabul ederse bunun için çok mutlu oldğunuzu ve onu çok sevdiğinizi belirtin.

 


 

Ayrı özür dilemeden önce ona güzel bir hediye almanız özürünüzün kabul olmasında en büyük etkendir örneğin çiçek.

 


 

En güzel özür mesajları

 


 

Affetmek büyüklüktür ey benim kalbimin en güzel yerindeki en nazlı çiçek lütfen beni affet senden çok özür diliyorum.

 


 

Yaptığım hata kabul edilemeyecek gibi olsada bildiğin gibi her insan hata yapar önemli olan hatayı tekrarlamamak ve bu hatamı tekrarlamayacağıma sana söz veriyorum.Beni affet senden çok çok özür diliyorum.

 


 

Ben sana haklıyım yada haksızım demiyorum.Yaptığım hatanın farkındayım ve seni çok üzdüm.Bir seferlik beni bağışla.

 

 

Yapmış olduğum hatadan dolayı çok pişmanım senden özür diliyorum.Bir daha aynı hatayı yapmayacağıma sana söz  veriyorum.Ne olur özrümü kabul et seni çok seviyorum.

 


 

Beni tanırsın kimseyi kırmamak için elimden geleni her zaman yaparım.Senide bilmeden elimde olmadan kırdım umarım beni anlar ve affedersin.

 


 

Ben hatalarıyla yaşayan ve hatasını kabul etmeyen bir kişi değilim bunu çok iyi biliyorsun.Yaptığım bu hatayı ve kabalığı affedermisin eğer affedersen beni dünyanın en mutlu insanı yaparsın.

 


 

Sana karşı yapmış olduğum kaba davranışım ve seni kırdığım için çok özür dilerim ne olur bu özür mesajımı kabul et.

 


 

Biliyorsun affetmek her zaman büyüklüktür sana karşı çok mahcubum ve affına sığınıyorum bağışla beni.

 


 

Şu an o kadar üzüntülüyüm ki bunu anlatamam sadece senden beni bir kereliğine affetmeni istiyorum özür diliyorum.

 


 

Seni arayamadım özür dilerim.randevuya gelemedim özür dilerim seni çok üzdüm özür dilerim.

 


 

Özür dilemenin bir büyüklük olduğunu biliyorum bugün istediğin yere gelemediğim için senden çok özür diliyorum.Elimde olmayan sebeplerden dolayı seni beklettim affet beni.

 


 

Aşkım seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun sadece bir anlık sinirle seni kırdığımın farkındayım.Biliyorsunki bende boş yere bir şey yapmam ister sen hatalı ol isterse ben olayım senden özür diliyorum.

 


 

Farkında olmadan elimde olmadan seni kırdığımın farkındayım.Bundan dolayı çok pişmanım.Yapmış olduğum hatanın tekrarlanmayacağını garanti ediyor ve senden canı gönülden özür diliyorum.

 


 

 

Sana beni affetmek için bu özür mesajını yazıyorum.Aramızdaki olan bu kırgınlık ne olur bitsin sensiz olamıyorum yapamıyorum.Beni affetmen için ne yapmam gerekiyorsa hazırım sadece iste sen.

 


 

Şu an yataktayım ve ne tarafa dönersem olmuyor bir türlü uyuyamıyorum.Aklımda hep sen varsın bugünki tartışmamız beni çok üzdü seni kırdığım için çok çok pişmanım beni affedermisin.

 


 

Sevgilim seninle istemeden birbirimizi kırdık ama ben çok pişman oldum.Biliyorsun sensiz yaşayamam aramızdaki bu dargınlığın bitmesi beni çok mutlu eder senden özür diliyorum affet beni.

 


 

Bağışla sevgilim hakkı seversen gel ağlatma beni eller içinde.

 


 

Sevdiğim istemeden yaptığım yanlıştan dolayı senden çok özür dilerim hadi effettim de ve beni mutlu et seni çok ama çok seviyorum..

 


 

Sevgilim hatalar insanları dahada olgunlaştırırmış bende yaptığım hatanın bedelini senden ayrı kalmak la ödediğimi düşünüyorum.İnan seni kırdığım günden beri gözüme uyku girmiyor hadi gel barışalım.

 


Sevgiliye En Etkili Özür Mesajları

Eğer sevgilinizi isteyerek yada istemeyerek kırdıysanız özür dilemeniz gerekir.Bilerek yada bilmeyerek yaptığınız hatalardan kaçınırsanız sevdiğiniz kişide sizden uzaklaşacaktır.Ortada bir hata varsa ve siz bunu anlamışsanız oturup güzel ve tatlı bir diller konuşursanız sevdiğiniz sizi affedecektir.Kırgınlığınızın sebebi belliyse ve siz özür dilemekten kaçıyorsanız küçük bir sorun dahada büyüyecektir.Bilmeniz gereken kırdığınız kişinin yerine kendinizi koyun ve nasıl bir özür mesajı yazsa onu affederdiniz bunu düşünün.Yapatığınız hatanın farkına vardıysanız bir an önce aşağıda yazdığımız en güzel özür mesajlarından size uygun olanı yazın ve özür dileyin.Aşağıdaki güzel özür dileme mesajlarını okuyunuz.


 

 

Benim yüzümden ağlıyorsan ve buna ben sebep olduysam.Akan her damla göz yaşının sayısınca senden özür diliyorum.

 


 

Şu anda ne kadar pişmanım bir bilsen beni hemen af edersin özür dilerim sevgilim.

 


 

Sevgilim o güzel kalbinle ben affet yep yeni bir sayfa açalım.Neler çektiğimi bir bilsen o günden beri yüzüm gülmüyor.

 


 

Sana bir daha böyle şaka yapmam asla bu seferlik bu aşkını bağışla bundan sonra bir dediğini iki etmem.

 


 

Sen benim biricik aşkımsın ne olur gülsün o güzel gözlerin bak dayanamıyorum sana hadi affet barışalım.

 


Seni ilk defa böyle üzgün görüyorum söylediğim o saçma sözlerden dolayı çok incindin biliyorum affet mek büyük bir erdemdir sende beni affet canım sevgilim.


 

Sen ben çok iyi tanırsın benim üzülmeme dayanamazsın,şu an çok üzgün ve mutsuzum seni nasıl kırdım gelde bana sor neler çektiğimi ne olur affet beni.

 


 

Sen benim için dünyadaki her şey den daha anlamlı ve değerlisin.Sana karşı yapmış olduğum bu hata biliyorum ki kabul edilemeyecek büyük bir hataydı ama şunu da biliyorsun ki hatasız insan olmaz.Sadece bir kerecik beni bağışlasan ne olur sanki hadi geliver yanıma güldür yüzümü.

 


 

Senden özür dileyecektim ama saçma sapan bir şekilde gurur yaptım ama aşkta gurur olmaz derler sana deliler gibi aşığım ve artık hiç bir umurumda değil senden canı gönülden özür diliyorum.

 


 

O gülen güzel gözlerine yaşlar benim yüzümden doldu ve ben kendimi affetmiyorum.Senin gibi masum bir sevgiliyi nasılda kırdım bilmeden kırdım seni bilerek asla olmaz.

 


 

Biliyorum farkındayım sadece ben üzülmeyim diye belli etmiyorsun ama ben hissediyorum.Bana kırgınsın aşkta gurur olmaz sevgilim aşk ilgiyle büyür doymaz sevgilim senden çok özür dilerim.Aşkımızın hatırına ben bağışla hadi ver bana ellerini.

 


 

Bu mesajla sana pişman olduğumu ve senden af dilemek istediğimi söylesem bana bir şans daha verirmisin.

 


 

Sana kaç gündür özür mesajları yolluyorum ama sen beni bir türlü affetmiyorsun.Bu kadar çaresiz bırakma beni bağlandım bir kere çok sevdim sen senden istediğim çok şey değil ki son bir şans daha.

 


 

Gel sevgilim yaşanan bu üzücü olayı unutalım ve tertemiz bir sayfa açalım bir daha aynı hatayı yaparsam affetme beni.

 


 

Sensiz olan bu dünya inan zindan dan hiç bir farkı yok hadi gel uzat bana ellerini.

 


 

Eğer benim ağlamam seni mutlu edeceksen inan denizler dolar taşardı hadi affet de gülsün gözlerim.

 


 

Yüzündeki tebessümü görmek kadar beni mutlu edecek bir şey daha yok bu yalan dünyada gel affet beni daha fazla üzülmemi istemiyorsan.

 


 

Sevgilim senden özür dilemek için bana bir şan daha verirmisin.

 


 

Bilirsin ki bilerek hiç kimseyi incitecek kadar katı birisi değilim öyleki seni bilerek kıracağım aklına daha gelmesin istemeden oldu ne olur bu özrümü kabul et.

 


 

Sen özür dilemek için senden bir randevu istesem acaba bana bu şansı verirmisin.

 


 

Bu mesaj senin için tüm sevgim senin için en büyük mutluluksun sevgilim benim için.

 


 

 

Bir önceki yazımız olan Günaydın Mesajları, Sevgiliye Günaydın mesajları,Günaydın sözleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

35 Beğen