Romantik sözler,En romantik sözler,Romantik güzel sözler

Romantik sözler,En romantik sözler,Romantik güzel sözler

Romantik sözler,En romantik sözler,Romantik güzel sözler

Romantik sözler,romantik söz

Değerli alemsozler.com kullanıcıları şimdiki konumuz Romantik sözler bu sözler sıralam olarak çok aranan kelimeler arasında iyi bir ortalamaya sahiptir.Sizler genelde Google Romantik sözler yarazak bu yazıya ulşatınız.

Romantik sözler

 

Sen benim karanlık dünyama bazen yıldız gibi kaydın bazen bana yaşama cesareti veren ve bazende beni hayata sımsıkı bağlana biricik sevgilimsin.

Güzel bir gün daha doğru eşi benzeri olmayan güzel umutlar ve seninle olmak dünaynın en güzel duygusu.

Sürekli aklımdasın ama sana dokunamamak dünyanın en acı şeyi,yanımda bile olsan seni hep özlerim ben.

Sen yoksun benim konuşmaya bile dermanım yok nerelerdesin en olur bir haber göder seni bulamıyorum.

Sevgimi en kuytu köşelere yerleştirdim kimse göremesin diye.Seni ıslatması için gözlerimden yaşlar akıttım,yağan yağmurum göz yaşlarım olduğunu hiç kimse anlamadı.

Kalbim en dayanılmaz acılara bile katlanırken senin yokluğunla yandı tutuştu neredeysen nerelerdeysen bir an önce çık gel ne olur çok özledim seni.

Bir gün rüzgar gibi es deniz gibi dalgalan ve bir akşam balkonda sigara içerken yanağını uzat rüzgarlar öpecek seni benim yerime.

Bana sevdiğini söylüyorsun bunal yetinmem sevgini göstermen gerekir.Belkide sende benim gibi sevmek istiyorsun ama küçük yüreğin buna yetermi sanıyorsun.

Bu gece bir yıldız seç gökyüzünden gözlerin kadar parlak olsun ve benim içinde kalbini aç benim için en parlak yer senin kalbin.

Seni öyle çok seviyorumki bunu sana anlatmak dünyanın en zor şeyi.Sana olan sevgimi harcama yıpratma bu aşkı.


Ben seni sevdim seveli dört mevsimi yaşıyor kalbim yazın kışı kışın yazı yaşıyorum nasıl hayal edersem öyle yaşıyorum seni.

Dün gece sen uyurken sessiz ce gelip seni izledim ne güzel uyuyorsun.Senin herşeyini sevdim ben bütün dertlerin benim derdim olsun aşkım.

Bir kelebek gönderdim sana hafif rüzagarlarla zor  oldu ama seni buldu.Bir öpücük gönderdim sana sevgilim ulaştımı acaba sana.

Sabah uyanır uyanmaz aklıma ilk sen geliyorsun ve o geçmişteki güzel günlerimizi özlüyorum en olur gel sevgilim.

Her günüme hem gönlüme ışık tutansın sen benim dünyamı aydınlatansın ömür boyu sürüp gitsin büyük aşkımız hem dünümde bugünümde yarınımdasın.

İste yarim iste benden ne ister isen ister isen yollarına güller dökeyim senden başka kimim varki yalan dünyada ister isen kollarında canım vereyim.

Ben sevdimmi büyük severim her kalp kaldıramaz.Çok büyük hayallerim var her omuz kaldırmaz seni öyle seviyorum aşkım sen bile inanamazsın.

Fedadır uğruna çektiğim dertler her gün ağlasam az gelir bile.

Sevgilim sürekli ben yazıyorum ne olur bir şiirde sen benim için yaz.

Bir gün bana sor benimi çok seviyorsun dünyayımı diye benim cevabım dünya çünkü benim dünyam sensin.

Seninle  oldğumum zamanlarda sanki saat çok hızlı çalışıyor. Ne olur sevip sevilirken saatler dursa.

İncecik belini sarmak isterim kiraz dudaklarını öpmek isterim mink ellerini dola boynuma kolarında canım vermek isterim.

Sana herhangi bir gül bahçesinden çiçek değil dünyada eşi olmayan nadir bir çike vermek istiyorum.

Sen yeterki gözlerime bak ve gözlerinden anlayayım beni sevdiğini iste dünyayı yakayım.

Bir önceki yazımız olan Sevgiliye sözler,Sevgiliye en güzel sözler,Sözler sevgiliye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

28 Beğen