Sevgiliye doğum günü mesajları,Sevgiliye doğum günü sözleri

Sevgiliye doğum günü mesajları,Sevgiliye doğum günü sözleri

Sevgiliye doğum günü mesajları,Sevgiliye doğum günü sözleri

Sayfa içeriği : Sevgilinize bu özel günün sıradan bir kutlama yerine güzel doğum günü mesajları yollayabileceğiniz konu.


Sevgiliye en güzel Doğum Günü Sözleri

Sevgiliye doğum günü sözleri,Sevgiliye en güzel doğum günü sözleri,Sevgiliye anlamlı doğum günü sözleri,Sevgiliye doğum günü mesajı.


 

 

Sayende şair oldum bütün şiirlerim seninle dolu.Bir çay demliğin de nefesin kokar bardak taysa gamzen iyi doğdun hayatımın anlamı seni çok seviyorum.

 


 

Sevgilim kalbimi ruhumu her şey imi sana emanet ediyorum koruya bilir misin.Gözlerimin önündeki cennet ömrümün baharındaki gül olur musun.Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

 


 

Kalbimin derin liklerinde herkesin söz sahibi olmasını istemiyorum.Hiç kimse aşkıma karışmasın senden başka siyasi bir görüşüm yoktur senden başka nice yıllara aşkım iyi ki doğdun.

 


 

Sen kalbime ve ruhuma cemre gibi düştükten sonra aşk sevgi sevda hasret özlem hepsi senden bebeğim nice yıllara.

 


 

Sana ne kadar teşekkür etsem yetersizdir.Sen benim dünyamı aydınlatan bir ışıksın yaşama sebebim seni çok seviyorum iyiki doğdun bebeğim.

 


 

Gök yüzünden pırıl pırıl yıldız düştü şu dünyama karanlığı aydınlattı aşkı vurdu yollarıma.Sendin dünyama düşen o yıldız sendin beklediğim o günahsız.

 


 

 

Doğum günü kutlu olsun bütün kötülükler senden uzak olsun ömrünce hep mutlu ol sıkıntılar sana yasak olsun.Sakın sen üzülme bütün üzülme lerim sana feda olsun aşkım.

 


 

Sen hayatımın sonuna kadar bitirmek değil her zaman yaşatmak için varım hem güzel hemde kötü gününde daima yanında olacağıma sana söz veriyorum iyi doğdun bir tanem.

 


 

Seni çok seviyorum:Nerede olduğumu bilmek istiyorsan elini kalbinin üzerine koy ve beni hisset.Bütün sıkıntılarımı aldığın için bana aşkı tattırdığın için ve beni sevdiğin için sana teşekkürler aşkım doğum günün kutlu olsun.

 


 

Bir insan hayata ne verirse hayat ona daha güzelini verirmiş.Hayata ne verdim  seni bana kısmet etti canım sevgilim.İyi doğdun iyiki hayatımdasın seni seviyorum aşkım.

 


 

Bu hayatta benim için sonu olmayan huzur senin kalbindedir.Bundan sonraki hayatının kalbin gibi huzurlu geçmesini diliyorum sen çok ama çok seviyorum nice yıllara aşkım.

 


 

Hadi gel sevgilim tut ellerimi ver bana bütün sevgini ve sun o güzel kalbini her zaman yanımda ol benim uyu benimle uyan bizim olsun mutluluklar.

 


 

Seninle bütün mevsimleri bir güne sığdırmaya razıyım sen benimle bende senin le mutluyuz daha nice güzel doğum günlerinde beraber olmak dileğimle iyi doğdun.

 


Sen kupkuru olmuş dudaklarıma bir damla su kalbimdeki yaşama tutkusu avucuma düşen bir kar tanesi aşkım sevgilim sen benim her şeyimsin doğum günün kutlu olsun bebeğim.

 


 

İyi ki doğdun aşkım iyi yüce mevla seni verdi bizlere ay gibi parladın güneş gibi doğarak ısıtın içimizi kutlu olsun doğum günün mutlu ol senelerce.

 


 

Hayallerin gerçek olsun umutların benle dolsun bütün dileklerin gerçek olsun doğum günün kutlu olsun.

 


 

Biricik sevgilim seninle güzelleşen benim dünyamda şimdi koskoca bir aşk abidesine dönüştü seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum iyi doğdun bir tanem.

 


 

Romantik Doğum Günü Mesajları


Ne kadar güzelsin bakmaya doyamıyorum ne güzel gözlerin baktıkça kayboluyorum seni bana veren rabbime şükürler olsun gel tut ellerimi hiç bir zaman bırakma iyi doğdun aşkım.

 


 

Sen bana yüce mevlanın bir hediye sisin seni öyle çok seviyorum ki bu güzel doğum gününde benimle olduğun için çok mutluyum seni seviyorum.

 


 

Güneş bile buz tutar ama sana olan aşkımın alevi kalbimde öyle yanıyor ki aşkın beni deli eyledi yaktı yatı kül eyledi iyi doğdun bebeğim.

 


 

Seninle aramızda öyle büyük bir bağ var ki seninim sende benim senin doğum günün benimde doğum günümdür seni seviyorum aşkitom.

 


 

Hayatımın anlamı aldığım her nefeste attığım her adımda kalbimde sen varsın nice doğum günlerini beraberce kutlamak dileğiyle.

 


 

Sevgilim sen başıma gelen en güzel belasın bundan sonra ki doğum günlerine beraber kutlamak dileğimle iyi doğdun.

 


 

Senden öncesini yaşamadım say seninle doğdum seninle var oldum sen yokken solmuştu bütün çiçekler gel tut ellerimi dünya durdukça bırakma.

 


 

Bugün doğum günün ve ben yanında değilim sevgilim inan ben, bende değilim bugün yanında değilim ama bütün kalbim seninle iyi ki doğdun aşkım.

 


 

Bilirsin ki sesim güzel değil eğer güzel olsaydı sana bir şarkı söyle yerek kutlardım doğum gününü ama sana kandimi kalbimi her şey imi veriyorum iyi doğdun bebiş.

 


 

Hayatımda olduğun için hayatımın bir parçası olduğun için inan çok mutluyum iyi doğdun sevgilim.

 


 

Bugün senin ,benim ve seni bütün sevenler için çok önemli bir gün.Bugün senin doğum günün kutlu olsun sevgilim mutlu ol senelerce.

 


 

Sana aşkımı anlatmak isterdim ama buna hiç bir kelime yeterli olmaz seni seviyorum iyi doğdun.

 


 

Neden mutluyum biliyorsun hayatımda sen olduğun için ve beni çok sevdiğim için.Bugün günlerden senin doğum günün ve benimde doğum günüm inşallah daha nice doğum günlerinde yanında olurum aşkım.

 


 

Sevgi nedir sevilen kişiye bir hediyedir.Karşı tarafında kabul etmiş yada etmemiş olması önemli değildir.En önemli olan güzel duyguların ifade edilmesidir seni seviyorum doğum günün kutlu olsun.

 


 

Sen beni herkesten daha iyi tanıyorsun biliyorsun seni çok seviyorum.Bugün ikimiz içinde çok güzel bir gün senin doğum günün benim aşk günüm nice yıllara aşkım.

 


 

Güzel hatıralara değer biçilmez,bu güzel hatıralara daha güzel bir anı eklemek isterim iyi doğdun sevgilim iyi benimsin.

 


 

Sensiz olmak hayatta yaşamamak kadar acı ve hüzün verici sen benim hayatımda nefes kadar önemli ve benim hayatımın en güzel çiçeğisin.

 


 

Bugün bir dilek tutuyorum dileğim,senin bütün dileklerin gerçek olsun bu doğum gününde yanında olamadım çok uzaklardayım ama kalbim bedenim ruhum her şey im seninle.

 


 

İçindeki sıcaklığı aşkı sevgiyi sevdayı sakın kaybetme.Dert üstüne dertler gel se de hiç bir zaman güzel yüzündeki gülümseme eksik olmasın.En kötü günde her zaman seninle olacağımı bil ve sakın üzülme seni seviyorum.

 


 

Dünyaya yeniden geldim sanki sen benim dünyama doğan en güzel güneş sen benim karanlık bahtımın ışığı oldun.Doğum günün kutlu olsun.

 


 

Seni öperken neden gözlerimi kapatıyorum biliyor musun çünkü seni gözlerimle değil kalbimle görüyorum.Ben seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum.Seni seviyorum iyi doğdun sevgilim.

 


 

Sanki ben yalnız seni sevmek için doğmuşun ben sevginle aşkınla var olmuşum sevgilim.

 


 

Seni kalbimle görüyorum yanında olamasam da her zaman aşığınım ve seni öyle seviyorum ki sensiz yaşamak imkansız iyi doğdun gözümün nuru seni çok seviyorum.

 


 

Canım sevgilim bugün senin doğum günün iyi doğdun aşkım.Seni sonuna kadar seveceğim şu an yanında değilim ama bütün kalbim seninle.Gözlerin her zaman gülsün hayat ta istediğin her  şey gönlünce olsun.

 


 

 

Bir önceki yazımız olan Kuzene doğum günü mesajları,Kuzene doğum günü sözleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

37 Beğen