Sitem mesajları,Sitem sözleri,En sitemli sözler

Sitem mesajları,Sitem sözleri,En sitemli sözler

Sitem mesajları,Sitem sözleri,En sitemli sözler

Bu yazımızda Sitem mesajları hakkında olacak.Sitem mesajları olarak sevgililer arasında her hangi bir dargınlık olduğu zaman yazılır.Sevgililer aralarında bir tartışma olduğu zamanlarda birbilerine sitem ederler.Bizde bu sitem dolu sözleri sizlerle paylaşıyoruz.

Sitem mesajları

Senin ağzından çıkanı kulağın duyuyormu neler söylüyorsun bana.Hani ben senin bit tanecik sevgilindim ne çabuk sıkıldın benden artık beni sevmiyormusun.

Yaptığım o kadar iyilik sana değildi sen sandığım kişi içindi.

Ne sinirliyim neden kızgınım ben kendime bile tahammül etmezken sana nasıl etmişim buna şaşıyorum.

Sana olan aşkımı kanıtlamam için kan dökmem gerekiyorsa senin ve aşkımız için onuda gözümü kırpmadan yaparım.Sadece sen beni seviyorsan geri dön bana.

Eskiden senin için çok ağlardım gittin beni zamansız terk ettinya seni allaha havale ediyorum.

Bir zamanlar senin için dünyaları yakardım ama şimdi uğruna çakmak bile ateşlemem.

Ben seviyorum sen seviliyosun ve sürekli gülüyorsun dünyada ama ben her zaman ağlıyorum.

Bugün yeni bir oturak alemi yapılan bir mekan keşif ettim mezarlıkla kar karşıya.Bir beni bulmak istersen ya mezarda yada karşısındaki o mekanda bulursun.

Çok kolay sanıyorsun benden kurtulmayı ama inan yanılıyorsun daha yeni başladı hesabım.

Bu kadar acıyı benden başka kim çeker her zaman ağlattın beni ne zaman güldürdün.

Allah tan tek dileğim sadece bir gün benim yerime geçsen ve neler yaşadığımı görsen.

Bu gün bir arkadaşım bana senden gelen bir davetiye gösterdi.Hani sen hep benimdin ne oldu aşkımıza paranın gücü seni benden ayırdı.

Ben bir güvercindim sürüsünü kaybetmiş o ise bir atmaca imiş avlanmaya çıkmış geldi buldu beni.

Geçtiğin bütün yollaradn geçme ihitmalin var ama mazideki hatıralardan asla geçemezsin.

Dünyadaki hiç tahmin edilemez en kötü insanları bile severdim ilk önce seni sevmeseydim.

O kadar sinirliyimki elime bir geçsen seni parça parça etsem diyorum ama buna kalbim dayanmaz.

Gözlerimi kör etseler seni görmeme için ellerimi bağlayıp çarmığa gerseler senden vaz geçmem için büyüler yaptırsalar yineden senden vazgeçemem.

Dünya durdukça sen beni düşünüp her gün kahrolmaya.Yatağına yatıp düşünürken beni aklından çıkarmamaya ve her gece rüyanda görmek mahkumsun.

Sen coşkun seller gibiydin ama başkalarına aktın sen benim gecemi aydınlatan ışıktın gittin başkarını aydınlattın.

Bana hep derlerdi onun için ağladığına geceleri uyumadığına hayatını zindan ettiğine değermi derlerdi artık anlıyorum değmezmiş.

Beni öyle çok sevki ama gururunu terk ederek eğer yapamazsan o zaman bu aşk olmaz.

Bir geleceksin diye beklerdim ama artık biliyorumki bana dönmeyeceksin ellerimi tutup gözlerime bakıp öpmeyeceksin beni çünkü sen vefasız çıktın sevgili.

Sevmekten korkmuyorum sadece sevip sevip sevilmemekten korkuyorum.Benim korkum ölümde değil en büyük korkum senin tarafından aldatılmak.

Çok uzun sözler yazdım acılarla dolu çok uzun geceler yaşadım sevgisiz ve aşk sız.En büyük acıysa sensiz olmaktı koskoca dünyada yapa yalnız.

Bir çiçek açar açmaz güneşe aşık olurmuş derler.Benden gözlerimi senin açtım ve aşkım oldun benim ama şimdi nerelerdesin söyle hayırsız.

Sakın aşkınla beni yakıp kül etme zaten gözlerim yağmur gibi yağıyor her gün.

Keşke sevmeseydim o güzel gözlerini keşke sevmeseydim o siyah saçlarını keşke tutmasaydım o sıcacık ellerini bakıyorum değmezmişsin bu büyük aşka.

Bir çiçek gördüm ve sanki dünyadaki en güzel çiçek benim der gibi bir hali vardı.O çiçeği aldım sana getirdim çiçek dünyanın en güzel çiçeğinin sen olduğunu görsün diye.

O kadar tatlısınki senden vazgeçmemki haddime değil.O kadar güzelsin ki kıyamam sana yeterki sen ağlama al bu canım senin olsun.

http://www.alemsozler.com/ayrilik-sozleri.html

Bir önceki yazımız olan Kapak mesajlar,En güzel kapak mesajlar,En güzel kapak sözler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

30 Beğen